Neišsakyti jausmai kaupiasi viduje, „verda” ir staiga, prasiveržia… ne laiku ir ne vietoje, su nesuvaldoma jėga, tartum deginanti ugnikalnio lava, kuri sunaikina viską, kas pasipainioja jos kelyje. O neretai nuslopintas jausmas tūno žmogaus viduje labai tyliai. Kaip kirminas sugraužia žmogaus energiją, kūrybiškumą, gyvenimo džiaugsmą. Kartais reikia tiek nedaug, tik pasikalbėti… Paskambink.


daugiau...

Kada skambinti į Vilties Liniją?

Jei žmogus stiprus, tai nereiškia, kad jam neskauda...
Jei žmogus stiprus, tai nereiškia, kad jis vienumoje neverkia...
Jei žmogus stiprus, tai nereiškia, kad jo stiprybė kada nors nesibaigs...
Stipraus žmogaus poelgiai ir žodžiai dažnai slepia viduje vykstančią kovą su skausmu,
neviltimi ir bandymu išgyventi...
Ir dažnai jam taip reikia pagalbos, nors to ir neparodo...

- Milda Le

Niekas neapsaugotas nuo įvairių gyvenimo sukrėtimų. Išsiskyrimas su artimu žmogumi, mirtis, nesėkmės moksle ar darbe, sunki liga, kitokie nemalonūs ir netikėti gyvenimo pasikeitimai gali sukelti būseną, vadinamą psichologine krize.
Krizę išgyvenantis žmogus jaučiasi nebegalys įveikti iškilusių sunkumų, yra pasimetęs ir nežino ką daryti. Įprasti būdai, kurie jam anksčiau padėdavo įveikti gyvenimo sunkumus, tampa nebeveiksmingi.
Žmonėms, esantiems tokioje būsenoje, gali kilti minčių apie savižudybę.
Jei taip jaučiatės, nieko nelaukę - SKAMBINKIT. Tik nuo Jūsų priklauso, kaip greit išsikapstysit iš duobės ir vėl džiaugsitės gyvenimu.
Klysta tie, kurie užsimerkia ir stengiasi save įtikinti, kad viskas yra gerai, arba tai, kas vyksta, neverta dėmesio. Pažvelgti tiesai į akis — štai koks didžiausias iššūkis. Kaip tai padaryti? Jei dvejojojate , ar pajėgsite vieni užklupusią problemą įveikti, PASKAMBINKIT mums ir mes ieškosime sprendimų kartu. Ne laikas gydo žaizdas, o veiksmai.

Mūsų visuomenei reikėtų dažniau priminti kadaise romėnų imperatoriaus Marko Aurelijaus ištartus žodžius: “Nemanyk, jog pagalbą priimti gėdinga”.

Vis dar dvejojate, patiems susiremti su sunkumais ar ieškoti pagalbos? Kankina stresas, nerimas, jauti baimę, pyktį, pakito miego ar mitybos įpročiai, negali atsikratyti blogos nuotaikos? Savarankiškai kovoti gali, jei gebi stabtelėti ir į gyvenimą grąžinti pozityvių elementų. Dalykų, kurių lauksi kiekvieną dieną. Jei tai daryti nesiseka, jaučiatės apatiški, kankina bloga nuotaika, nieko nelaukę – SKAMBINKIT.