Neišsakyti jausmai kaupiasi viduje, „verda” ir staiga, prasiveržia… ne laiku ir ne vietoje, su nesuvaldoma jėga, tartum deginanti ugnikalnio lava, kuri sunaikina viską, kas pasipainioja jos kelyje. O neretai nuslopintas jausmas tūno žmogaus viduje labai tyliai. Kaip kirminas sugraužia žmogaus energiją, kūrybiškumą, gyvenimo džiaugsmą. Kartais reikia tiek nedaug, tik pasikalbėti… Paskambink.


daugiau...

Tapk remėju

Padovanokite 2 % savo pajamų mokesčio "Vilties linijai"

Tam, kad ,,Vilties linijanenutrūkstamai dirbtų ir skambinantys gautų reikiamą kokybišką pagalbą, organizacijai reikia lėšų:

  • Veiklos organizavimui (koordinuojančių darbuotojų, patalpų išlaikymui ir kitoms administracinėms išlaidoms);

  • Savanorių rengimui ir jų kvalifikacijos kėlimui;

  • Konsultantų kvalifikacijos kėlimui;

Kaip paskirti savo 2 proc.?

 

Pirmasis būdas:Jeigu esate pasirašę elektroninės bankininkystės sutartį ir deklaruojate pajamas internetu, galite užpildyti ir išsiųsti 2 proc. formą internetu.

Antras būdas:  Paimkite iš Valstybinės mokesčių inspekcijos arba iš mūsų įstaigos  2 poc. (FR0512) formą ir ją užpildykite. Įdėkite formą į paprastą voką ir užklijuokite, o ant užklijavimo vietos pasirašykite. Užklijuotą voką nuneškite/nusiųskite į savo teritorinį mokesčių inspekcijos skyrių.

Kaip užpildyti formą?

Rašykite spausdintinėmis didžiosiomis raidėmis.

Nurodykite savo asmens kodą, vardą, pavardę, adresą, e-paštą ir telefoną;

Pažymėkite, kad forma yra pirminė, pažymėkite mokestinį laikotarpį –už praėjusius metus ir įrašykite mūsų organizacijos duomenis:

Emocinės paramos telefonu ir laiškais tarnybos ,,Vilties linijaveiklą vykdo ir organizuoja dvi įstaigos. Jūs galite pasirinkti kuriai būtent norite skirti du procentus savo pajamų mokesčio.

VšĮ Telšių krizių centras

Respublikos g.1, Telšiai

Įmonės kodas(paramos gavėjo identifikacinis numeris)180388338

Klaipėdos psichikos sveikatos centras

Galinio Pylimo g. 3 b, LT – 91231, Klaipėda

Įmonės kodas(paramos gavėjo identifikacinis numeris) 141879453

Mes padedame Jums, Jūs padėkite mums

DĖKOJAME UŽ PARAMĄ!